kontaktní telefon +420 267 161 111
Spustit Online tlumočení znakového jazyka

05.10.2022 | Týden vědy a memorandum vinohradských institucí

V předchozích dnech proběhla ve FNKV jedinečná akce pod taktovkou profesora Touška, náměstka pro vědu a výzkum FNKV. Poprvé se setkali vědci z řad FNKV, 3. LF UK a SZÚ, aby společně uspořádali „Týden vědy na Vinohradech“. Prezentovány byly společné vědecké projekty a aktivity. Vyvrcholením byl slavnostní podpis „Memoranda o prohloubení vědecké spolupráce mezi FNKV, 3. LF UK a SZÚ“. Součástí bylo také schválení publikačního kodexu. Prezentace unikátních projektů Vám v brzké době podrobněji představíme. Vedení jednotlivých organizací také symbolicky zasadilo další rostliny vinné révy, které budou v budoucnu tvořit náš vlastní „vinohrad slávy“. Byli nám ctí pořádat toto setkání a budeme se těšit na další spolupráci.

Fotogalerie z akce - ZDE

22.12.2023 | Uzavření očkovacího centra

Z technických důvodů bude 22.12.2023 od 12:00 hodin uzavřeno Očkovací centrum Covid -19 Děkujeme za pochopení

05.12.2023 | Návštěva Mikuláše ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady