kontaktní telefon +420 267 161 111
Spustit Online tlumočení znakového jazyka

02.05.2019 | Poděkování dobrovolníkům FNKV

Ve středu 17. dubna proběhlo v kapli naší nemocnice Poděkování dobrovolníkům a spolupracovníkům Dobrovolnického programu. Podvečer, který se nesl ve slavnostní a příjemné atmosféře, proběhl za přítomnosti náměstkyně pro ošetřovatelkou péči, paní PhDr. Libuše Gavlasové, MBA a předsedy zapsaného spolku Lékořice, pana Bc. Jana Dudy. Oba dobrovolníkům poděkovali za jejich práci pro pacienty a ocenili jejich přínos pro celou nemocnici.

Během moderovaného programu byl vyzdvižen počet hodin, jež dobrovolníci strávili v loňském roce u pacientů. Jednalo se o krásných 816 hodin, které dobrovolníci strávili u 2075 pacientů.

Kromě oficiálního poděkování ze strany vedení nemocnice a Lékořice, z.s. bylo na programu také nádherné vystoupení Koncertního sboru ZUŠ Hostivař a houslisty Pavla Hraly. Po oficiální části byl dobrovolníkům předán dárek a všichni hosté se sešli u drobného pohoštění.

22.12.2023 | Uzavření očkovacího centra

Z technických důvodů bude 22.12.2023 od 12:00 hodin uzavřeno Očkovací centrum Covid -19 Děkujeme za pochopení

05.12.2023 | Návštěva Mikuláše ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady

V úterý v odpoledních hodinách se v areálu FNKV objevilo několik Mikulášů s čertem i andělem, aby navštívili nejen děti na dětském oddělení Kliniky popáleninové...