kontaktní telefon +420 267 161 111

26.11.2018 | Ocenění

Informace o ocenění
PhDr. Aleny Javůrkové, Ph.D. a PhDr. Jaroslavy Raudenské

Dne 8. listopadu 2018 získaly PhDr. Alena Javůrková, Ph.D. a PhDr. Jaroslava Raudenská, klinické psycholožky Oddělení klinické psychologie Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, ve velké konkurenci medicínské literatury, cenu Společnosti pro studium a léčbu bolesti České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně za nejlepší knižní publikaci Pain: Management, Issues an Controversies. Spolueditorem byl profesor anesteziologie a algesiologie J. Varassi (Italy).

Tuto ceny získaly opakovaně již druhý rok po sobě! Vloni za knihu The Psychological Contex of Labour pain (Raudenska J. a Javurkova A.)

22.12.2023 | Uzavření očkovacího centra

Z technických důvodů bude 22.12.2023 od 12:00 hodin uzavřeno Očkovací centrum Covid -19 Děkujeme za pochopení

05.12.2023 | Návštěva Mikuláše ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady

V úterý v odpoledních hodinách se v areálu FNKV objevilo několik Mikulášů s čertem i andělem, aby navštívili nejen děti na dětském oddělení Kliniky popáleninové...