kontaktní telefon +420 267 161 111
Spustit Online tlumočení znakového jazyka

15.05.2015 | Jarní konference nelékařských zdravotnických pracovníků

Pod záštitou děkana 3. LF UK pana prof. MUDr. Michala Anděla, CSc. a pana MUDr. Jana Šturmy, CSc., pověřeného řízením Fakultní nemocnice Královské Vinohrady (FNKV), se uskutečnila dne 13. května 2015 Jarní konference nelékařských zdravotnických pracovníků FNKV, na které byly prezentovány jednotlivá pracoviště naší nemocnice.

V úvodu poděkovali prof. MUDr. Michal Anděl, CSc. a MUDr. Jan Šturma, CSc., zdravotním sestrám paní Ludmile Janečkové a paní Evě Vrbovcové za jejich obětavou a celoživotní službu pacientům – viz přiložená fotografie.

Vedení FNKV děkuje všem, kteří projevili zájem o nelehkou práci zdravotních sester, a k uskutečnění této akce přispěli svou prezentací nebo účastí.

Mgr. Lukáš Matýsek, tiskový mluvčí FNKV

22.12.2023 | Uzavření očkovacího centra

Z technických důvodů bude 22.12.2023 od 12:00 hodin uzavřeno Očkovací centrum Covid -19 Děkujeme za pochopení

05.12.2023 | Návštěva Mikuláše ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady