Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím souborů cookie od nás a třetích stran zejména za účelem analýzy návštěvnosti. Více informací zde. zavřít
Fakultní nemocnice Královské Vinohrady
kontaktní telefon +420 267 161 111

Aktuality

02.04.2015 | Informace ZO Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče ČR FNKV a 3. LF UK

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

všem Vám moc děkujeme za přízeň a věříme, že naši činnost sledujete. Je zřejmé, že díky výraznému vzrůstu členské základny máme silnější pozici ve vyjednávání, jak s vedením Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, tak i na vládní úrovni.

V uplynulém roce se nám podařilo rozmrazit platové stupně, zvýšit odměny všem zaměstnancům oproti návrhu vedení vinohradské nemocnice (listopad, prosinec 2014), letos zvýšit příspěvek FKSP (únor 2015). Předsedkyně OSZSP Bc. Dagmar Žitníková vybojovala zvýšení tarifů od ledna 2015.

To vše se podařilo díky Vám, členům, kteří chápete skutečný smysl činnosti odborů – tedy nikoli jako prodlouženou ruku levicových stran, bývalé Revoluční odborové hnutí, ale jako apolitickou organizaci.

Odborová organizace řeší především dodržování Zákoníku práce a v souladu s dalšími právními předpisy přispívá ke zkvalitňování Vašich pracovních a platových podmínek.

Veškeré potřebné informace o činnosti OO FNKV a 3. LF UK, tzn. novinky, benefity,  jak se stát členem, naleznete na našem webu www.odboryvinohrady.cz, který nedávno získal novou podobu z důvodu možnosti prohlížení stránek také na tabletech  a mobilních telefonech.

Novinky můžete sledovat také na nástěnkách umístěných v přízemí pavilonu S, v zádveří stravovacího pavilonu a na chodbě vedoucí k magnetické rezonanci- pavilon H.

Těšíme se na viděnou dne 7. 5. 2015 v Letem Světem. Pozvánku naleznete, mimo jiné, na http://www.fnkv.cz/zprava-pozvanka-zo-odboroveho-svazu-zdravotnictvi-a-socialni-pece-cr-fnkv-a-3-lf-uk.

S úctou Váš ZV

 

Aktuální informace

07.12.2021 | Ocenění Česká hlava míří do Kardiocentra FNKV

Ocenění Česká hlava za nejlepší patenty a objevy českých vědců v letošním roce byla vyhlášena na slavnostním galavečeru 5.12.2021. Za výzkum prevence cévní mozkové příhody u p...

23.11.2021 | Možnosti odběrů na COVID-19 ve FNKV

Testování na COVID-19 ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady LZE POUZE NA ZÁKLADĚ ELEKTRONICKÉ OBJEDNÁVKY zde Telefonicky ani osobně se objednat nelze. Pokud v systému nenajdete volné m...
Copyright © 2010 - 2021 FNKV