Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím souborů cookie od nás a třetích stran zejména za účelem analýzy návštěvnosti. Více informací zde. zavřít
Fakultní nemocnice Královské Vinohrady

Aktuality

02.04.2015 | Informace ZO Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče ČR FNKV a 3. LF UK

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

všem Vám moc děkujeme za přízeň a věříme, že naši činnost sledujete. Je zřejmé, že díky výraznému vzrůstu členské základny máme silnější pozici ve vyjednávání, jak s vedením Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, tak i na vládní úrovni.

V uplynulém roce se nám podařilo rozmrazit platové stupně, zvýšit odměny všem zaměstnancům oproti návrhu vedení vinohradské nemocnice (listopad, prosinec 2014), letos zvýšit příspěvek FKSP (únor 2015). Předsedkyně OSZSP Bc. Dagmar Žitníková vybojovala zvýšení tarifů od ledna 2015.

To vše se podařilo díky Vám, členům, kteří chápete skutečný smysl činnosti odborů – tedy nikoli jako prodlouženou ruku levicových stran, bývalé Revoluční odborové hnutí, ale jako apolitickou organizaci.

Odborová organizace řeší především dodržování Zákoníku práce a v souladu s dalšími právními předpisy přispívá ke zkvalitňování Vašich pracovních a platových podmínek.

Veškeré potřebné informace o činnosti OO FNKV a 3. LF UK, tzn. novinky, benefity,  jak se stát členem, naleznete na našem webu www.odboryvinohrady.cz, který nedávno získal novou podobu z důvodu možnosti prohlížení stránek také na tabletech  a mobilních telefonech.

Novinky můžete sledovat také na nástěnkách umístěných v přízemí pavilonu S, v zádveří stravovacího pavilonu a na chodbě vedoucí k magnetické rezonanci- pavilon H.

Těšíme se na viděnou dne 7. 5. 2015 v Letem Světem. Pozvánku naleznete, mimo jiné, na http://www.fnkv.cz/zprava-pozvanka-zo-odboroveho-svazu-zdravotnictvi-a-socialni-pece-cr-fnkv-a-3-lf-uk.

S úctou Váš ZV

 

Aktuální informace

04.09.2019 | Týden kojení v ČR

Vážené pacientky, Vážení pacienti, Milí návštěvníci, dovolte, abychom Vás jménem Gynekologicko porodnické kliniky pozvali na akci pořádanou v rámci Světového a Národního týdne...

14.08.2019 | Vinohradský den

Bližší informace - ZDE (PDF; 1.2 MB)
Copyright © 2010 - 2019 FNKV