kontaktní telefon +420 267 161 111

Sestry do jednosměnného ambulantního provozu

Fakultní nemocnice Královské Vinohrady oznamuje volná pracovní místa pro

VŠEOBECNÉ, PRAKTICKÉ NEBO DĚTSKÉ SESTRY DO JEDNOSMĚNNÉHO AMBULANTNÍHO PROVOZU

Klinika rehabilitačního lékařství

Požadujeme:

• vzdělání dle zákona č. 96/2004 Sb.
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • spolehlivost, flexibilitu
  • aktivní přístup k práci a zodpovědnost

Nabízíme:

Práci v akreditovaném, moderním, univerzitním zdravotnickém zařízení v příjemném kolektivu v centru Prahy, zázemí stabilní státní organizace a motivující platové ohodnocení, příjemné pracovní prostředí, propracovaný adaptační proces s plnou podporu mentora, 5 týdnů dovolené, pro mimopražské uchazeče možnost ubytování, zaměstnanecké benefity - osobní limit z Fondu kulturních a sociálních potřeb zaměřený na rekreace, dětské tábory, kulturu a tělovýchovu, léčebné pobyty, penzijní připojištění, možnost zakoupení dotovaných dioptrických brýlí, bezúročné zaměstnanecké půjčky, možnost čerpání zaměstnaneckých slev u obchodních partnerů.

Dále kvalitní dotované stravování v závodní jídelně, podporu dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace, zvýhodněný nákup léčiv a zdravotnických potřeb v Ústavní lékárně FNKV, zvýhodněnou možnost kosmetických a diagnostických výkonů.

Přihlášky se strukturovaným životopisem zasílejte na adresu:

Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, Bc. Zdeněk Pastyřík, MBA, Vedoucí personálního odboru, Šrobárova 50, 100 34 Praha 10, e-mail: pastyrik@fnkv.cz.

Zasláním životopisu udělujete FNKV, Šrobárova 50, Praha 10, IČO: 00064173 souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů ve smyslu § 5, odst. 2 a 5 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů na dobu neurčitou resp. do odvolání. Současně potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

Zveřejněno dne: 9.10.2020