Fakultní nemocnice Královské Vinohrady
kontaktní telefon +420 267 161 111

Zajímavé odkazy

Očkování, testování, Lagevrio-Molnupiravir

OČKOVÁNÍ

Probíhá v prostorách kliniky pracovního a cestovního lékařství, pavilon I, přízemí. Očkování je možné pouze po předchozí rezervaci na odkazu níže a probíhá ve všední dny v čase 8:00 - 15:00 hod.
Dovolujeme si Vás také upozornit, že parkovací kapacity v okolí kliniky jsou velmi omezené a doporučujeme tedy parkovat mimo areál nemocnice, či využít MHD. Nejbližší autobusovou zastávkou je zastávka Murmanská (BUS 175).
Pro rezervaci termínu očkování ve FNKV navštivte rezervační systém MZČR na adrese https://reservatic.com/ockovani, kde si zvolíte konkrétní termín Vaší návštěvy.

TESTOVÁNÍ

Testování na COVID-19 ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady je možné POUZE NA ZÁKLADĚ ELEKTRONICKÉ OBJEDNÁVKY. Telefonicky ani osobně se objednat nelze. Pokud v systému nenajdete volné místo, je již vyčerpána kapacita laboratoří a je třeba se objednat na další den.
Provoz odběrového místa je vždy aktuálně upřesněn v rezervačním systému https://objednavky.fnkv.cz/objednavka2.php?ID=290&date=1649109600&dr=2&k=1&a=&a2=
Odběrové místo COVID-19 pro pěší se nachází mimo areál FNKV u spodní brány a je dostupné pouze z ulice Ruská (nedostupné přes areál nemocnice).
Doprava: Metrem zastávka Strašnická a dále pěšky (17 min. chůze) do ulice Ruská. Autobusem č. 175 zastávka Pod Rapidem (8 min. chůze) nebo Murmanská (3 min. chůze). Tramvají č. 7 zastávka Kubánské náměstí (8 min. chůze).

LAGEVRIO- MOLNUPIRAVIR

Vydávání antivirotik k léčbě Covid-19 (Lagevrio-molnupiravir) probíhá na Urgentním příjmu FNKV pavilon S přízemí. K vydání je nutné doporučení – žádanka od lékaře, který lék indikoval (praktický lékař, jiný specialista), který posoudí, zda byla splněna indikační kritéria pro podání léku.
Užití antivirotik je indikováno do 7 dnů od počátku příznaků u rizikových pacientů. Lék nesmí být podán kojícím a těhotným ženám.
Vydávání antivirotik k léčbě Covid-19 (Lagevrio-molnupiravir) probíhá na Urgentním příjmu FNKV pavilon S přízemí.

K vydání je nutné doporučení – žádanka od lékaře, který lék indikoval (praktický lékař, jiný specialista), který posoudí, zda byla splněna indikační kritéria pro podání léku.

Užití antivirotik je indikováno do 7 dnů od počátku příznaků u rizikových pacientů. Lék nesmí být podán kojícím a těhotným ženám.

Aktuální informace

23.06.2022 | Pozor na podvodné telefonáty

Objevily se snahy o vylákání finančních prostředků pod záminkou "sbírky na popálené děti zaštiťované FNKV" z telefonního čísla 226 299 551 FNKV žádnou s...

23.06.2022 | Výjimka v otevírací době Centrálního odběrového místa

Důležité upozornění! Výjimka v otevírací době Centrálního odběrového místa, pavilon K.  Z důvodu neodkladných stavebních úprav na oddělení bude výjimečně provozní...
Copyright © 2010 - 2022 FNKV