kontaktní telefon +420 267 161 111

Objednání k vyšetření a operaci

Vážení klienti,

jsme rádi, že jste si k poskytnutí zdravotních služeb vybrali naše pracoviště – Kliniku plastické chirurgie FNKV Praha.

Na kliniku plastické chirurgie se můžete dostavit k vyšetření bez předchozího objednání s nebo bez doporučení od jiného lékaře.

Pondělí-Čtvrtek 8,30-12,00   13,00 - 15,00

Pátek 8,30 - 12,00

Naši kliniku naleznete v pavilonu N ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady, na adrese Šrobárova 50,  Praha 10. V případě telefonických dotazů volejte na tel. č. 267 163 030

Při každé návštěvě se vždy nejdříve hlaste v kartotéce, která se nachází v přízemí budovy. Budete vyzvání k předložení průkazu totožnosti a průkazu zdravotní pojišťovny. Poté budete informováni o dalším postupu.

Naplánovaný operační zákrok může být proveden v ambulantním režimu nebo za hospitalizace. Tato skutečnost Vám bude sdělena již při objednání k zákroku.