kontaktní telefon +420 267 161 111

Úvod

Vzhledem ke zhoršující se epidemiologické situaci dochází na Klinice dětí a dorostu ke změnám v organizaci návštěv s platností od 18. 9. 2020:

• ambulance: doprovod nemocného dítěte maximálně jedna dospělá osoba
  • lůžková část:
    • návštěvy u dětí bez dospělého doprovodu: maximálně jedna dospělá osoba
    • návštěvy dětí s hospitalizovaným dospělým doprovodem: NEJSOU POVOLENY

Doporučená návštěvní doba je denně od 15:00 – 20:00 hod. Rozhodnutím vedení kliniky může být změněna podle aktuální epidemiologické situace.
Každý návštěvník vyplní čestné prohlášení a je mu změřena teplota. Návštěva není umožněna při teplotě nad 37°C. Čestné prohlášení je možné si stáhnout a vyplnit předem – odkaz ke stažení ZDE

Vážená paní/vážený pane,

vítáme Vás na internetových stránkách Kliniky dětí a dorostu Fakultní nemocnice Královské Vinohrady. Klinika poskytuje komplexní zdravotnické služby pro děti a dorost ve věku 0 - 19 let. Na naší klinice funguje nepřetržitý provoz ambulance a lůžkové části. Podporujeme hospitalizaci s matkou. Na naší klinice je neomezená návštěvní doba.

Výzdoba vnitřních prostor kliniky byla realizována nadací Archa Chantal (http://www.archa-chantal.cz/).

Prof. MUDr. Milan Bayer, CSc.

ORGANIZACE NÁVŠTĚV NA KLINICE

Po celou dobu pobytu v nemocnici může dětský pacient přijímat návštěvy v průběhu celého dne. K jednomu dítěti mohou přijít nejvýše dvě dospělé osoby.

Na vícelůžkových pokojích není možná souběžná návštěva u dvou dětí. Návštěvy zde je nutno vystřídat po vzájemné domluvě mezi návštěvníky a personálem.

Doporučená návštěvní doba je denně od 15:00 – 20:00. Rozhodnutím vedení kliniky může být změněna podle aktuální epidemiologické situace.

Každý návštěvník vyplní čestné prohlášení a je mu změřena teplota. Návštěva není umožněna při teplotě nad 37°C. Čestné prohlášení je možné si stáhnout a vyplnit předem – odkaz ke stažení ZDE

U pacientů s podezřením či prokázanou pozitivitou na onemocnění COVID-19 nejsou návštěvy povoleny.