Fakultní nemocnice Královské Vinohrady
kontaktní telefon +420 267 161 111
Spustit Online tlumočení znakového jazyka

Histologický laborant/asistent

Fakultní nemocnice Královské Vinohrady oznamuje volná pracovní místa pro

HISTOLOGICKÉHO LABORANTA/ASISTENTA DO HISTOLOGICKÉ LABORATOŘE ÚSTAVU PATOLOGIE

Požadujeme: 

  • SŠ/VŠ vzdělání  laboratorního zaměření – obor zdravotní laborant 
  • odbornou a zdravotní způsobilost dle Zákona 96/2004 Sb.
  • trestní bezúhonnost
  • PSS histologie – výhodou
  • schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu  

Nabízíme:

Práci v akreditovaném, moderním, univerzitním zdravotnickém zařízení v příjemném kolektivu v centru Prahy, zázemí stabilní státní organizace a motivující platové ohodnocení, příjemné pracovní prostředí, propracovaný adaptační proces s plnou podporu mentora, 5 týdnů dovolené, pro mimopražské uchazeče možnost ubytování, zaměstnanecké benefity - osobní limit z Fondu kulturních a sociálních potřeb zaměřený na rekreace, dětské tábory, kulturu a tělovýchovu, léčebné pobyty, penzijní připojištění, možnost zakoupení dotovaných dioptrických brýlí, bezúročné zaměstnanecké půjčky, možnost čerpání zaměstnaneckých slev u obchodních partnerů.

Dále kvalitní dotované stravování v závodní jídelně, podporu dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace, zvýhodněný nákup léčiv a zdravotnických potřeb v Ústavní lékárně FNKV, zvýhodněnou možnost kosmetických a diagnostických výkonů.

Přihlášky se strukturovaným životopisem zasílejte na adresu:

Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, Bc. Zdeněk Pastyřík, MBA, Personální náměstek, Šrobárova 50, 100 34 Praha 10, e-mail: pastyrik@fnkv.cz.

Zasláním životopisu udělujete FNKV, Šrobárova 50, Praha 10, IČO: 00064173 souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů ve smyslu § 5, odst. 2 a 5 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů na dobu neurčitou resp. do odvolání. Současně potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

 

Zveřejněno dne: 12. 9. 2022

Navigace

Copyright © 2010 - 2024 FNKV