Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím souborů cookie od nás a třetích stran zejména za účelem analýzy návštěvnosti. Více informací zde. zavřít
Fakultní nemocnice Královské Vinohrady

CT pracoviště

CT pracoviště (výpočetní tomografie), pavilon H

Naše pracoviště je vybaveno špičkovými přístroji firmy Siemens. Nabízíme kompletní spektrum CT vyšetření celého těla včetně vyšetření srdce a cév, CT kolonografií (vyšetření tlustého střeva) a CT enterografií (vyšetření tenkého střeva).  Rovněž provádíme nejrůznější CT navigované diagnostické a léčebné výkony jako jsou blokády bolestivých nervů, ozonoterapie při onemocnění meziobratlových plotének, odběr vzorků nejrůznějších tkání a podobně.

Protože CT pracuje s rentgenovým zářením, tak těhotné vyšetřujeme pouze ve zcela nezbytných případech, jako je například akutní úraz.

Jakékoliv dotazy vám rádi zodpovíme telefonicky na lince 2405 nebo na e-mailové adrese: david.girsa@fnkv.cz.

Podrobné informace o vyšetření rovněž najdete v sekci „Ke stažení“.

Objednávání:

Na vyšetření se můžete objednat, pokud máte od lékaře žádanku na CT vyšetření.  Váš odesílající lékař také na žádanku uvede okolnosti, na které je třeba při CT vyšetření brát zřetel. Zejména jde o alergie na jódové kontrastní látky, alergické reakce při případných předchozích CT vyšetřeních nebo o zhoršenou funkci ledvin.  Nicméně na všechny potřebné údaje budete dotázáni ještě při objednávání a těsně před vlastním vyšetřením.

Objednat se můžete buď osobně v recepci Radiodiagnostické kliniky v pavilonu H v areálu FNKV, nebo telefonicky na čísle +420 267 16 2405.

Ordinační hodiny: 

Pracovní dny: 7:00 – 20:00 hodin
Pohotovostní režim:      pracovní dny 20:00 - 7:00 hodin,
soboty, neděle a svátky 00:00 - 24:00 hodin

Navigace

Copyright © 2010 - 2019 FNKV