Aktuality

28.07.2015 | Paní MUDr. Andrea Vrbovská, MBA je pověřena řízením vinohradské nemocnice

Tisková zpráva Ministerstva zdravotnictví České republiky ze dne 27. 7. 2015

Ministr zdravotnictví Svatopluk Němeček dnes přijal rezignaci Jana Šturmy, pověřeného řízením Fakultní nemocnice Královské Vinohrady (FNKV). Výběrové řízení na nového ředitele/ředitelku FNKV bylo vyhlášeno v pátek 24. 7. 2015.

„Jan Šturma na funkci rezignoval z osobních důvodů. Vedením Fakultní Nemocnice Královské Vinohrady jsem do doby ukončení výběrového řízení pověřil ředitelku Nemocnice Na Bulovce Andreu Vrbovskou, která se osvědčila jako vynikající manažerka při řešení kritické ekonomické situace této nemocnice,“ uvedl ministr zdravotnictví Svatopluk Němeček.

Ministerstvo zdravotnictví nebude z důvodu možného ovlivnění výsledku poskytovat jakékoliv informace o uchazečích přihlášených do výběrového řízení na nového ředitele FNKV.

Na fotografii MUDr. Andrea Vrbovská, MBA, pověřena řízením FNKV

Aktuality

01.03.2017 | Magazín Leonardo - ČRo

Dne 20.2.2017 byl hostem pořadu Magazín Leonardo vysílaném na vlnách Českého rozhlasu prof. MUDr. Petr Widimský, DrSc., FESC., FACC. Záznam rozhovoru si můžete poslechnout ZDE