08.08.2016 | NEPODCEŇUJTE PREVENCI RAKOVINY PRSU: OBJEDNEJTE SE JIŽ DNES!

Naše mamografické pracoviště je pro screeningový program i pro diagnostiku onemocnění prsní žlázy personálně i přístrojově vybaveno tak, jak vyžaduje evropský standard. Je plně digitalizované. Hlavní vyšetřovací modality jako je mamograf a ultrazvukové přístroje mají nejvyšší potřebnou kvalitu.

Celý náš tým se snaží, aby prevence i diagnostika nejčastějšího ženského zhoubného onemocnění - rakoviny  prsu - nebyla pro každou jednotlivou ženu větší zátěží, než je nezbytně nutné.

Naším profesním snem je, aby se řady včasně diagnostikovaných a úspěšně léčených žen rozrůstaly, neboť přes veškerá vědecká poznání neumíme žádnému typu zhoubných nádorů, a tedy ani rakovině prsu, zabránit. Tomu pomáháme každodenním profesním i lidským nasazením všech našich lékařek, radiologických asistentek i celého týmu.

Vyšetření mamografem je hrazeno ze zdravotního pojištění každé dva roky všem ženám od 45 let na základě doporučení gynekologa či praktického lékaře!

NEVÁHEJTE A OBJEDNEJTE SE JIŽ DNES!

Telefonicky: 2 6716 2350, 2 6716  2406, 2 6716  2400

Elektronicky na internetovém objednávkovém portálu FNKV (http://www.fnkv.cz/objednavaci-system-fnkv.php)

Osobně na recepci mamografického pracoviště - na pavilon D1 Fakultní nemocnice  Královské Vinohrady.

01.03.2017 | Magazín Leonardo - ČRo

Dne 20.2.2017 byl hostem pořadu Magazín Leonardo vysílaném na vlnách Českého rozhlasu prof. MUDr. Petr Widimský, DrSc., FESC., FACC. Záznam rozhovoru si můžete poslechnout ZDE

01.12.2016 | VINOHRADSKÁ NEMOCNICE OBSADILA 3. MÍSTO V KATEGORII NEJUSMĚVAVĚJŠÍ FAKULTNÍ NEMOCNICE ROKU 2016

Unikátní srovnávání českých nemocnic pravidelně organizuje společnost Healthcare Institute. Hodnoceno dle otázky „Jak často se personál nemocnice při komunikaci s vámi usmívá?“... najdete nás na Facebooku