15.05.2015 | Jarní konference nelékařských zdravotnických pracovníků

Pod záštitou děkana 3. LF UK pana prof. MUDr. Michala Anděla, CSc. a pana MUDr. Jana Šturmy, CSc., pověřeného řízením Fakultní nemocnice Královské Vinohrady (FNKV), se uskutečnila dne 13. května 2015 Jarní konference nelékařských zdravotnických pracovníků FNKV, na které byly prezentovány jednotlivá pracoviště naší nemocnice.

V úvodu poděkovali prof. MUDr. Michal Anděl, CSc. a MUDr. Jan Šturma, CSc., zdravotním sestrám paní Ludmile Janečkové a paní Evě Vrbovcové za jejich obětavou a celoživotní službu pacientům – viz přiložená fotografie.

Vedení FNKV děkuje všem, kteří projevili zájem o nelehkou práci zdravotních sester, a k uskutečnění této akce přispěli svou prezentací nebo účastí.

Mgr. Lukáš Matýsek, tiskový mluvčí FNKV

01.03.2017 | Magazín Leonardo - ČRo

Dne 20.2.2017 byl hostem pořadu Magazín Leonardo vysílaném na vlnách Českého rozhlasu prof. MUDr. Petr Widimský, DrSc., FESC., FACC. Záznam rozhovoru si můžete poslechnout ZDE

01.12.2016 | VINOHRADSKÁ NEMOCNICE OBSADILA 3. MÍSTO V KATEGORII NEJUSMĚVAVĚJŠÍ FAKULTNÍ NEMOCNICE ROKU 2016