02.06.2015 | Fotbalisté vinohradské nemocnice porazili IKEM 8:3

Přátelské fotbalové utkání mezi FC Vinohradská nemocnice a IKEM, které se uskutečnilo v pondělí 1. června 2015 na hřišti TJ Slovan Kunratice, skončilo vítězstvím týmu vinohradské nemocnice 8:3.

V prvních 15 minutách utkání vinohradští zaskočili svého soupeře drtivým tlakem, který hned v úvodu vyústil ve vedoucí branku. Posléze následoval nepochopitelný třicetiminutový útlum provázený zmatky v obraně, což vedlo k přísně nařízené penaltě a vyrovnávacímu gólu. Po poločasové bouřce v kabině nastoupil úplně jiný tým připomínající svou hrou partu kluků hrajících spolu již pěknou řádku let. Po řadě střídání a konsolidaci herního projevu zejména v defenzivní části sestavy, zelenobílí zcela opanovali vývoj utkání a nakonec deklasovali svého soupeře 8:3 a nic na tom nemohla změnit ani další přísně nařízená penalta v závěru utkání. Za náš tým skórovali: Jaromír Ondra (3 branky), Ing. Petr Krátký (3 branky), MUDr. Bohumil Mlýnek (1 branka), MUDr. Vladimír Teplan (1 branka).

„Děkuji reprezentantům vinohradské nemocnice za vítězství a všem, kteří je přišli podpořit do nedalekých Kunratic,“ uvedl po vítězném přátelském utkání s IKEM pan MUDr. Jan Šturma, CSc., pověřený řízením FN Královské Vinohrady, a dodává: „Rozhodl jsem, že náš fotbalový tým ponese oficiální název FC Vinohradská nemocnice a klubu zelenobílých také udělím emblém.“

Mgr. Lukáš Matýsek,  Mgr. Jaroslav Brabec

Popis k přiložené fotografii (rozkliknutím se fotografie zvětší): "FC Vinohradská nemocnice (červen 2015)" Horní řada zleva: MUDr. Jan Ježek,  MUDr. Zdenko Stelmach, MUDr. Martin Očadlík, Jaroslav Banýr, DiS., MUDr. Jiří Mašek, Mgr. Jaroslav Brabec, Jaromír Ondra, MUDr. Jindřich Brychta, Michael Turek, MUDr. Václav Boček; Dolní řada zleva: MUDr. Bohumil Mlýnek, MUDr. Peter Vaško, MUDr. Vladimír Teplan, MUDr. Filip Prusík, Mgr. Jindřich Schenk, Ing. Petr Krátký, MUDr. David Talavera, Jakub Kovařík, DiS.

Další fotografie na:

01.03.2017 | Magazín Leonardo - ČRo

Dne 20.2.2017 byl hostem pořadu Magazín Leonardo vysílaném na vlnách Českého rozhlasu prof. MUDr. Petr Widimský, DrSc., FESC., FACC. Záznam rozhovoru si můžete poslechnout ZDE

01.12.2016 | VINOHRADSKÁ NEMOCNICE OBSADILA 3. MÍSTO V KATEGORII NEJUSMĚVAVĚJŠÍ FAKULTNÍ NEMOCNICE ROKU 2016

Unikátní srovnávání českých nemocnic pravidelně organizuje společnost Healthcare Institute. Hodnoceno dle otázky „Jak často se personál nemocnice při komunikaci s vámi usmívá?“... najdete nás na Facebooku