11.02.2016 | Aktuální slevy v lékárnách vinohradské nemocnice

Slevy se Vám zobrazí po kliknutí na obrázek vlevo nebo je naleznete zde: http://www.fnkv.cz/odkaz-slevy-v-ustavni-lekarne
V areálu Fakultní nemocnice Královské Vinohrady jsou pacientům a návštěvníkům k dispozici dvě nemocniční lékárny.
LÉKÁRNA V PAVILONU „P“ (vchod možný také brankou z ulice Ruská), kterou naleznete v tzv. dolní části areálu vinohradské nemocnice, vám poskytne kompletní a kvalitní servis v oblasti lékárenských služeb. Výdej nebo zajištění léku na předpis, prodej volně prodejných léčiv a dalšího bohatého doplňkového sortimentu z oblasti kosmetiky, dentální hygieny a péče o děti. Provozní doba: pondělí – pátek od 7:30 do 18:00 hodin. Pohotovostní služba: sobota, neděle a státem uznaný svátek od 7:30 do 12:00 hodin a od 12:30 do 16:00 hodin - výdej z pohotovostního okénka orientovaného proti spodní vstupní brance pro pěší z ulice Ruská po zazvonění. Telefon: +420267162823.
LÉKÁRNA V PAVILONU „M1“ (vstup možný přímo z ulice Šrobárova), kterou naleznete v tzv. horní části areálu vinohradské nemocnice vedle hlavní vrátnice, vám navíc poskytne, kromě služeb popsaných výše, sortiment zdravotnických pomůcek na poukaz i na volný prodej. Provozní doba: pondělí -pátek od 8:00 do 16:00 hodin. Telefon: +420267163163.

01.03.2017 | Magazín Leonardo - ČRo

Dne 20.2.2017 byl hostem pořadu Magazín Leonardo vysílaném na vlnách Českého rozhlasu prof. MUDr. Petr Widimský, DrSc., FESC., FACC. Záznam rozhovoru si můžete poslechnout ZDE

01.12.2016 | VINOHRADSKÁ NEMOCNICE OBSADILA 3. MÍSTO V KATEGORII NEJUSMĚVAVĚJŠÍ FAKULTNÍ NEMOCNICE ROKU 2016

Unikátní srovnávání českých nemocnic pravidelně organizuje společnost Healthcare Institute. Hodnoceno dle otázky „Jak často se personál nemocnice při komunikaci s vámi usmívá?“... najdete nás na Facebooku