06.05.2015 | 10. Traumatologický den

Ve čtvrtek 14. 5. 2015 se uskuteční v Praze v Hotelu Globus jubilejní 10. Traumatologický den pořádaný Traumatologickým centrem Fakultní nemocnice Královské Vinohrady (FNKV) a Chirurgickou klinikou 3. LF a FNKV. Záštitu nad touto akcí převzal pan prof. MUDr. Michal Anděl, CSc., děkan 3. lékařské fakulty UK v Praze, a pan MUDr. Jan Šturma, CSc., pověřený řízením FNKV. Hlavními tématy jsou diagnostické a léčebné postupy u polytraumat a kompartment syndrom. Pořadatelem a předsedou konference je vedoucí lékař Traumatologického centra FNKV pan doc. MUDr. František Vyhnánek, CSc. Exkluzivním hostem je jeden z nejvýznamnějších chirurgů Spojených států amerických Andrew. B. Peitzman, MD z Pittsburghu.

Mgr. Lukáš Matýsek, tiskový mluvčí FNKV

01.03.2017 | Magazín Leonardo - ČRo

Dne 20.2.2017 byl hostem pořadu Magazín Leonardo vysílaném na vlnách Českého rozhlasu prof. MUDr. Petr Widimský, DrSc., FESC., FACC. Záznam rozhovoru si můžete poslechnout ZDE

01.12.2016 | VINOHRADSKÁ NEMOCNICE OBSADILA 3. MÍSTO V KATEGORII NEJUSMĚVAVĚJŠÍ FAKULTNÍ NEMOCNICE ROKU 2016