Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím souborů cookie od nás a třetích stran zejména za účelem analýzy návštěvnosti. Více informací zde. zavřít
Fakultní nemocnice Královské Vinohrady

Veřejné zakázky

Fakultní nemocnice Královské Vinohrady je veřejným zadavatelem ve smyslu § 2 zákona č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách, v platném znění (dále jen „zákon“).

Tyto stránky nejsou profilem zadavatele ve smyslu § 17 písm. x) zákona. Náležité informace zveřejňované dle zákona naleznete na adrese profilu zadavatele. Na těchto stránkách a/nebo na profilu zadavatele jsou uveřejňovány informace v souladu s Příkazem ministra zdravotnictví č. 3/2013.

Informace o veřejných zakázkách zadávaných na elektronickém tržišti (dle Usnesení vlády č. 343 z r. 2010 a následujících změn) jsou dostupné na elektronickém nástroji, který rovněž slouží jako profil zadavatele (dle § 8 odst. 3 vyhlášky č. 133/2012 Sb.).

Seznam poradenských a externích společností, advokátů a advokátních kanceláří spolupracujících s Fakultní nemocnicí Královské Vinohrady je dispozici zde.Výběrová řízení


Prodej majetku v Kostelci nad Černými lesy

Oznámení o výběrovém řízení č. 2/2015 a jeho podmínkách

Navigace

Copyright © 2010 - 2017 FNKV