Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím souborů cookie od nás a třetích stran zejména za účelem analýzy návštěvnosti. Více informací zde. zavřít
Fakultní nemocnice Královské Vinohrady

Ultrazvuková

Ultrazvuková ambulance

Úterý:   9:00 - 14:00 hodin (přestávka: 12:30 - 13:00 hodin)
Čtvrtek: 9:00 - 14:00 hodin (přestávka: 12:30 - 13:00 hodin)

Ultrazvuk s počítačem 

Ultrazvukové vyšetření je dnes nedílnou součástí gynekologického screeningu. V našem oboru využíváme UZ sondy abdominální i vaginální. Abdominální sonda je využívána v gynekologii i porodnictví, vaginální sonda má uplatnění spíše v gynekologii a při diagnostice ranných fází gravidity.
Tato ambulance je využívána pro potřeby našich oddělení, ke konsiliárním vyšetřením pro ostatní kliniky naší nemocnice i ambulantní gynekology ze širokého okolí.


Praktické pokyny a informace:

Na ultrazvukové vyšetření můžete přijít na základě doporučení od Vašeho ošetřujícího gynekologa dle ordinačních hodin.

Při příchodu na ultrazvukové vyšetření se hlaste na recepci kliniky, která se nachází v přízemí v pravé části Gynekologicko porodnické kliniky - pavilon D - FNKV.
Na recepci Vám sestřičky vyhledají či vystaví kartu a nasměrují Vás na ultrazvukovou ambulanci č. 11.

Jsme Fakultní nemocnice, takže na klinice probíhá výuka studentů 3.lékařské fakulty a zdravotních škol. Prosíme Vás o umožnění jejich přítomnosti při vyšetření.

Objednávání na UZV vyšetření on-line se ruší.

Od 1. 4. 2016 včetně se budou vykonávat UZV vyšetření na Gynekologicko-porodnické klinice FNKV ve dnech ÚTERÝ a ČTVRTEK od 9:00 do 14:00 hodin bez objednání.

Navigace

Copyright © 2010 - 2016 FNKV