Procházením těchto stránek souhlasíte s použitím souborů cookie od nás a třetích stran zejména za účelem analýzy návštěvnosti. Více informací zde. zavřít
Fakultní nemocnice Královské Vinohrady

Zajímavé odkazy

Den otevřených dveří

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

vítejte na stránkách Fakultní nemocnice Královské Vinohrady. Velice nás těší Váš zájem o naší nemocnici v rámci připravovaného Dne otevřených dveří.

Cílem této akce je seznámit Vás s jednotlivými pracovišti Fakultní nemocnice Královské Vinohrady a najít ve Vašich řadách nové kolegy, kteří by rozšířili náš tým. Věříme, že máme co nabídnout.

V rámci Dne otevřených dveří Vás seznámíme s podmínkami nástupu, pohovoříme o nabídce zaměstnaneckých benefitů a rádi Vám zodpovíme Vaše případné dotazy. Dle vlastního výběru pak navštívíte jednotlivá pracoviště naší nemocnice.

Dovolte nám pár bližších informací ohledně této akce:

Kdy akce proběhne?

Den otevřených dveří je naplánovaný na čtvrtek 30. března v čase od 9.00 do 18.00 hodin. Oficiální zahájení proběhne v 9.00, 12.00 a 15.00 hodin v prostorách kaple, pavilon M, vlevo od hlavní vrátnice, 1. patro.

Pro koho je určena?

Pro všechny zájemce o zaměstnání.

Jaká pracoviště mohu navštívit?

V rámci dne otevřených dveří pro Vás budou k dispozici všechna pracoviště naší nemocnice, jejich přehled
 a bližší informace naleznete zde
http://www.fnkv.cz/zdravotnicka-pracoviste.php

Jaký bude průběh akce?

Úvodní zahájení proběhne v 9.00 hodin v kapli FNKV, kterou naleznete v 1. patře pavilonu M. Na setkání s Vámi se těší náměstkyně ošetřovatelské péče a řízení kvality zdravotní péče paní PhDr. Libuše Gavlasová MBA, spolu s týmem vrchních sester jednotlivých pracovišť. Zde Vám bude krátce představena naše nemocnice a taktéž zde bude dostatečný prostor pro diskuzi. Odtud se následně odeberete v doprovodu vrchních sester na jednotlivá pracoviště dle svých preferencí, kde proběhne krátká exkurze.

Pokud nestíháte úvodní zahájení v 9.00 hodin, nic se neděje. Příležitost k setkání se zástupci vedení FNKV
 i s prezentací nemocnice bude také ve 12.00 a 15.00 hodin. Budeme se na Vás těšit :)

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na emailu: petra.kucerova@fnkv.cz

Kde nás najdete?

Fakultní nemocnice Královské Vinohrady sídlí na Praze 10, ulice Šrobárova 1150/50.  Nejlépe se k nám dostanete metrem linky A na stanici Želivského, případně tramvajovými a autobusovými spoji na tutéž stanici. Nemocnice je od stanice vzdálena přibližně 5 minut pěšky ulicí U Vinohradské nemocnice.

Zde nás najdete na mapce:

https://mapy.cz/zakladni?x=14.4736752&y=50.0770758&z=17&source=firm&id=12990673

Leták ke stažení: ZDE (PDF;  268 kB)

Aktuální informace

20.06.2017 | Nové kontaktní místo pro seniory

14. června 2017 jsme pokřtili nové kontaktní místo pro seniory ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady. V kontaktním místě organizace Krása pomoci nabízí poradenství seniorů...

29.05.2017 | III. Jarní konference

III. Jarní konference Fakultní nemocnice Královské Vinohrady a 3. Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze I letos proběhla na půdě 3. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v ... najdete nás na Facebooku
Copyright © 2010 - 2017 FNKV