Struktura kliniky

Vedení kliniky:
Přednosta:   Prof. MUDr. Lukáš ROB, CSc.               Primář:   Doc. MUDr. Michael HALAŠKA, Ph.D.

Školský zástupce přednosty: As. MUDr. Jiří POPELKA
Vrchní sestra: Bc. Taťána KALINOVÁ                       Sekretářka přednosty kliniky: Dáša HENSLOVÁ

Ambulantní trakt:                                                    Oddělení porodnické:
Vedoucí lékař:
As. MUDr. Tomáš PICHLÍK                 Vedoucí lékař: As. MUDr. Radovan VLK

Novorozenecké oddělení:
Vedoucí lékař: MUDr. Michal PROKOP

Oddělení standardní gynekologie:
Vedoucí lékař: doc. MUDr.
Helena ROBOVÁ, PhD.

Jednotka intenzivní péče:
Vedoucí lékař: As. MUDr. Jiří POPELKA

Centrum onkologické prevece (COP):
Vedoucí lékař: As. MUDr. Tomáš PICHLÍK

Mamologie:
Vedoucí lékařka: MUDr. Marie BENDOVÁ, CSc.

Urogynekologie:
Vedoucí lékařka: MUDr. Kateřina MAXOVÁ

Kmenoví lékaři gynekologicko-porodnické kliniky:

MUDr. Elisabetha, Borkun, MUDr., PhDr. Pavel Čepický, CSc., MUDr. Vít Drochýtek, MUDr. Lenka Dzúrová, MUDr. Veronika Grollová, MUDr. Martin Hruda, MUDr. Kateřina Jirásková, MUDr. Robin Malina, PhD., MUDr. Kateřina Maxová, MUDr. Martin Samec, doc. MUDr. Bohuslav Svoboda, CSc., MUDr. Pavla Svobodová, Ph.D., MUDr. Jarmila Šenkýřová, as. MUDr. Karel Tikovský, MUDr. Martina Velíšková, MUDr. Monika Větrovská, as. MUDr. Jan Zmrhal CSc.

Lékaři neonatologie:

prim. MUDr. Michal Prokop, MUDr. Marie Vařílková, MUDr. Renáta Petrová

Lékař internista:

MUDr. Ivan Hes, CSc.

Externí lékaři gynekologicko-porodnické kliniky:

MUDr. Miloslav Černý, MUDr. Renáta Kavanová, MUDr. Marek Krupša, doc. MUDr. Tonko Mardešič, CSc.